Opravy převodovek a diferenciálů

Zlobí vás manuální převodovka? Máte automat a zdá se vám, že nějak více „kope“ při řazení jednotlivých rychlostí? Když auto neřadí, jak má, bude problém v převodovce nebo diferenciálu. Přijeďte k nám – jsme specialisti na opravy převodovek.

OPRAVA AUTOMATICKÉ PŘEVODOVKY PRAHA

Udržíme vaši převodovku v dokonalé kondici

Autoservis Performance Team se jako jeden z mála v Praze a okolí komplexně zaměřuje na diagnostiku a opravy automatických i manuálních převodovek, diferenciálů a pohonů všech kol. Pomůžeme vám, pokud máte některý z vozů Mercedes, BMW nebo Audi s pohonem 4Matic, quattro nebo xDrive. Opravujeme také spojky Haldex.

4Matic: Jedná se o systém pohonu všech kol vyvinutý a používaný ve vozech Mercedes-Benz.
Quattro: Systém permanentního pohonu všech kol, který se instaluje na autech Audi s příčným uspořádáním motoru.
xDrive: Technologie pohonu všech kol u automobilky BMW. Písmenko x zde značí propojení všech kol jedním pohonem.
SERVIS PŘEVODOVKY A DIFERENCIÁLU PRAHA

Kdy byste měli zpozornět a vyhledat opravu převodovky?

Všímejte si změn v plynulosti řazení automatické převodovky. Jakékoliv škubání, kopání při přeřazování nebo zařazení rychlostního stupně D (drive), nebo při řazení z D na R je jasný signál, že s převodovkou není něco v pořádku a měli byste vyhledat odborný autoservis. Další příznaky problémů s převodovkou jsou delší prodleva řazení jednotlivých rychlostí, nebo prokluz spojky.

Ignorování problémů s převodovkou, diferenciálem nebo pohonem 4Matic, quattro, xDrive může vést k vážným a nákladným poruchám. 

Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

OPRAVA PŘEVODOVKY A DIFERENCIÁLU

Jak to u nás funguje

1

TERMÍN

Objednáte se na servis

Vyplňte objednávku a počkejte, až vám zavoláme. Ve všední dny se vám ozveme do hodiny. Nebo nám zavolejte na 739 671 111.

2

PROHLÍDKA + NABÍDKA

Přivezte nám vůz do Hostivaře

Autoservis najdete v ulici Miranova 10 (Praha 10 – Hostivař) uvnitř průmyslového areálu.  Vůz důkladně prohlédneme, natočíme video
s komentářem stavu a pošleme vám nabídku.

3

OPRAVA

Dohodneme se a opravíme vůz

Zavoláme a domluvíme rozsah prací, předběžnou cenu a termín. Kdyby se v průběhu servisu vozidla objevily nějaké důležité novinky, které můžou ovlivnit čas a cenu, okamžitě vám voláme.

4

HOTOVO

Máme hotovo a vy odjíždíte

Po zdárné opravě (nebo servisu) vám vůz přistavíme u nás v servisu. Vy si pro něj přijedete a uhradíte nám fakturu.

parallax background

Proč jezdit do Performance Team

GOOGLE RECENZE

Co říkají zákazníci

 • Příjemný mechanik. Rád mi poradil ohledně auta.

  Vít Hanych Avatar Vít Hanych
  12. 1. 2023

  🙏✨🏆

  Jan Kulič Avatar Jan Kulič
  12. 1. 2023

  Rychle, kvalitně, za dobrou cenu.DOPORUČUJI

  Michal Rubín Avatar Michal Rubín
  12. 4. 2023
 • Rychlost, přiměřená cena a spolehlivost - to je Performance team! Doporučuji :)

  Lenka Jerabkova Avatar Lenka Jerabkova
  12. 9. 2023

  Doporučují!!! Skvělý tým profesionálů👍👍👍

  Car Sport Servis Avatar Car Sport Servis
  12. 1. 2023

  Profesionální servis doporučuji všem 👍

  Rudolf Salman Avatar Rudolf Salman
  12. 8. 2023
 • Skvělý servis

  Petr Mucha Avatar Petr Mucha
  12. 11. 2023

  Jsou to borci na svém místě. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪

  Franta Ciglbauer Avatar Franta Ciglbauer
  12. 1. 2023

  Do PT. servisu jezdím už řadu let, jak se všemi firemními dodávkami tak se svými sportovními auty a vždy bylo vše v pořádku a pokud se přeci jen muselo něco reklamovat (což se může stát, třeba vadným dílem). Tak se k tomu p. Došek postavil a vše do pár dní vyřešil. Až jsem se občas sám pozastavil nad tím jak rychle byl problém vyřešen. A hlavně se do servisu vedou i velké dodávky na náklaďáky. Servis můžu jen doporučit.

  Tomáš Vrána Avatar Tomáš Vrána
  12. 3. 2023
 • Absolutně špičkový přístup a precizně odvedená práce. Už jen od samotné telefonické komunikace máte dobrý pocit. Bylo splněno vše, co jsem si přála. Profesionální odtah, aby bylo auto po dlouholetém stání opět pojízdné, zároveň aby pěkně vypadalo (zatmavení oken) a také aby bylo uvnitř čisté, vydezinfikované. Jsem nadmíru spokojená. Tady jsou lidi skutečně na svém místě. Velmi ráda tento servis doporučím dále! :)

  Zdenča Avatar Zdenča
  12. 1. 2023

  Do performance team servisu jsem přijel poprvé. Přijel jsme na výměnu rozvodu u bmw e90 325i A mužů rict ze takhle si představují servis na úrovni. Milé příjemné vystupování a hlavně BEZ arogance. Vse mě bylo vysvětleno a nikdo ze mě nedělal s prominutím blbce. Hlavně taky při praci na autě koukají kolem sebe. Takže při předání vozu me řekli celkove co si o autě mysli. A v jakem je stavu, což jsem velice rad ocenil. Když se objevil problém který nebyl v plánu ihned me volali a nabízeli řešení toho problému. Před předáním mě auto i umyli takže pak odjizdíte s hezkým autem. Celkove mužů rict ze zde v tomto servisu jsou páni na svém miste. Jediné minus co musím vytknout bylo nedodržení původního termínu o 6 pracovních dní, za kterou se me servis hluboce omluvil. I tak ale dávám 5 hvězdiček a přiste přijedu znova Jakub Marek

  Jakub Marek Avatar Jakub Marek
  12. 8. 2023

  Super, doporučuji

  Ales Jebalek Avatar Ales Jebalek
  12. 1. 2022
 • Kluci mi davali dohromady BMW E93, motor a autom. prevodovku plus nejake drobnosti. Super pristup, reknou co je potreba udelat, udelaji cenovy rozpocet ktery do puntiku sedi. Komunikace super, poslou obratem fotky nebo video co se na aute delalo nebo v jakem to bylo stavu a proc se treba neco musi vymenit. Naprosto doporucuji, zapomente na originalni servisy, tam mam zkusenosti bohuzel naprosto opacne. Petr

  Petr Vachek Avatar Petr Vachek
  12. 11. 2023

  Lidský a profesionální přístup. Vždy kvalitně opravený vůz. V mém případě krom plynulejšího řazení automatu, výrazně poklesla spotřeba. Doporučuji

  Dalibor Mlejnek Avatar Dalibor Mlejnek
  12. 9. 2023

  Rozhodně doporučuji. Využil jsem služby servisu už poněkolikáte a vždy super jednání a práce.

  Tomáš Mairych Avatar Tomáš Mairych
  12. 9. 2023
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

Časté dotazy a odpovědi k opravě převodovky

Jak poznám, že je s mou převodovkou něco v nepořádku?
Zpozorněte, když si všimnete těchto typických příznaků: 1. Prokluzování – převodovka nezařadí správně stupeň a prokluzuje. 2. Hluk – z převodovky se ozývá hluk, jako je kvílení, hučení nebo řinčení. 3. Vibrace – převodovka vibruje při řazení nebo jízdě. 4. Netěsnost – z převodovky uniká olej. 5. Potíže s řazením – převodovka obtížně řadí nebo se některé stupně neřadí vůbec.
Jak dlouho trvá oprava převodovky?

Doba opravy převodovky se liší v závislosti na typu převodovky, rozsahu poškození a dostupnosti dílů. V průměru trvá oprava převodovky 2-5 dní. Ale může to být i mnohem déle.

Kolik stojí oprava převodovky?

Cena opravy převodovky se liší v závislosti na typu převodovky, rozsahu poškození. V průměru se cena opravy převodovky pohybuje mezi 15 000 a 70 000 Kč.

Jak mohu předejít poruchám převodovky a diferenciálu?

Pravidelně měňte olej v převodovce a diferenciálu. Dodržujte doporučené intervaly údržby. Nepřetěžujte vůz. Vyhýbejte se prudkému řazení a brzdění. V případě jakýchkoli problémů s převodovkou nebo diferenciálem se neprodleně obraťte na servis.

Můžu s vadnou převodovkou nebo diferenciálem jezdit?

S vadnou převodovkou nebo diferenciálem se nedoporučuje jezdit. Poškození se může dále zhoršovat a vést k nákladnějším opravám.

Autoservis pro vozy všech značek

Nejoblíbenější služby autoservisu

Zařídíme, aby vám auto zůstalo déle funkční a výkonné. Díky kvalitní prevenci nebudete utrácet za servis vozu více, než je nutné.

Kromě těchto služeb děláme i další opravárenské práce na vozidlech. Zavolejte nám na 739 671 111 a poraďte se s odborným automechanikem.