Kontrola podvozku

Hučí vám při jízdě auto? Na nerovnostech to hodně klepe do přední nápravy? Zdá se vám, že má řízení vůli? Váš podvozek je zodpovědný za stabilitu, ovladatelnost a bezpečnost jízdy. Nechte ho pravidelně zkontrolovat.

KONTROLA PODVOZKU PRAHA

Odhalte závadu podvozku včas a zabráníte nákladné opravě

Kontrola podvozku je důležitá pro bezpečnou a pohodlnou jízdu. Opotřebované nebo poškozené části podvozku mohou způsobit řadu problémů:

Nestabilita vozidla při jízdě a zvýšené riziko nehody
Horší ovladatelnost
Rychlejší opotřebení pneumatik
Snížený komfort jízdy
POSTUP KONTROLY PODVOZKU

Záruka bezpečné a pohodlné jízdy

Kontrolu podvozku provádíme v několika krocích:

Testovací jízda

Nejprve se mechanici zaměřují na chování vozidla při jízdě, zejména na případné vibrace, hluky nebo jiné abnormality.

Vizuální kontrola

Následuje vizuální kontrola všech pohyblivých částí podvozku, například tlumičů, silentbloků, čepů a ložisek.

Mechanická kontrola

Následuje vizuální kontrola všech pohyblivých částí podvozku, například tlumičů, silentbloků, čepů a ložisek.

Geometrie zavěšení

V posledním kroku se pomocí speciálního vybavení kontroluje geometrie zavěšení, což je nastavení podvozku, které zajišťuje optimální jízdní vlastnosti.
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

KONTROLA PODVOZKU PRAHA

Jak to u nás funguje

1

TERMÍN

Objednáte se na servis

Vyplňte objednávku a počkejte, až vám zavoláme. Ve všední dny se vám ozveme do hodiny. Nebo nám zavolejte na 739 671 111.

2

PROHLÍDKA + NABÍDKA

Přivezte nám vůz do Hostivaře

Autoservis najdete v ulici Miranova 10 (Praha 10 – Hostivař) uvnitř průmyslového areálu.  Vůz důkladně prohlédneme, natočíme video
s komentářem stavu a pošleme vám nabídku.

3

OPRAVA

Dohodneme se a opravíme vůz

Zavoláme a domluvíme rozsah prací, předběžnou cenu a termín. Kdyby se v průběhu servisu vozidla objevily nějaké důležité novinky, které můžou ovlivnit čas a cenu, okamžitě vám voláme.

4

HOTOVO

Máme hotovo a vy odjíždíte

Po zdárné opravě (nebo servisu) vám vůz přistavíme u nás v servisu. Vy si pro něj přijedete a uhradíte nám fakturu.

parallax background

Proč jezdit do Performance Team

GOOGLE RECENZE

Co říkají zákazníci

 • Absolutně špičkový přístup a precizně odvedená práce. Už jen od samotné telefonické komunikace máte dobrý pocit. Bylo splněno vše, co jsem si přála. Profesionální odtah, aby bylo auto po dlouholetém stání opět pojízdné, zároveň aby pěkně vypadalo (zatmavení oken) a také aby bylo uvnitř čisté, vydezinfikované. Jsem nadmíru spokojená. Tady jsou lidi skutečně na svém místě. Velmi ráda tento servis doporučím dále! :)

  Zdenča Avatar Zdenča
  12. 1. 2023

  Profesionální servis doporučuji všem 👍

  Rudolf Salman Avatar Rudolf Salman
  12. 8. 2023

  Kluci mi davali dohromady BMW E93, motor a autom. prevodovku plus nejake drobnosti. Super pristup, reknou co je potreba udelat, udelaji cenovy rozpocet ktery do puntiku sedi. Komunikace super, poslou obratem fotky nebo video co se na aute delalo nebo v jakem to bylo stavu a proc se treba neco musi vymenit. Naprosto doporucuji, zapomente na originalni servisy, tam mam zkusenosti bohuzel naprosto opacne. Petr

  Petr Vachek Avatar Petr Vachek
  12. 11. 2023
 • Rozhodně doporučuji. Využil jsem služby servisu už poněkolikáte a vždy super jednání a práce.

  Tomáš Mairych Avatar Tomáš Mairych
  12. 9. 2023

  Lidský a profesionální přístup. Vždy kvalitně opravený vůz. V mém případě krom plynulejšího řazení automatu, výrazně poklesla spotřeba. Doporučuji

  Dalibor Mlejnek Avatar Dalibor Mlejnek
  12. 9. 2023

  V tomto autoservisu neprohloupite, maji lidove ceny a opravdu jsou profesionalove ve svem oboru. Vse opravi rychle za par korun. Ja a moji znami k nim uz jezdime dva roky a vzdy byly auta pak jak nove. Takovych autoservisu je jak safranu :) doporucuji vyzkouset….

  Martin Tichopádek Avatar Martin Tichopádek
  12. 9. 2023
 • Do servisu jezdím již několik let a vždy odjíždím s maximální spokojeností za rozumnou cenu. V Performance Team umí řešit vše - od výměny brzdových destiček po generální opravu motoru v BMW M5, kterou jsem zde nechával dělat.

  Daniel Maňák Avatar Daniel Maňák
  12. 6. 2023

  Rychle, kvalitně, za dobrou cenu.DOPORUČUJI

  Michal Rubín Avatar Michal Rubín
  12. 4. 2023

  Neskuteční profíci na BMW! Super přístup a komunikace, fér ceny a hlavně kvalita práce!

  Tomáš Krajčovič Avatar Tomáš Krajčovič
  12. 9. 2023
 • Do performance team servisu jsem přijel poprvé. Přijel jsme na výměnu rozvodu u bmw e90 325i A mužů rict ze takhle si představují servis na úrovni. Milé příjemné vystupování a hlavně BEZ arogance. Vse mě bylo vysvětleno a nikdo ze mě nedělal s prominutím blbce. Hlavně taky při praci na autě koukají kolem sebe. Takže při předání vozu me řekli celkove co si o autě mysli. A v jakem je stavu, což jsem velice rad ocenil. Když se objevil problém který nebyl v plánu ihned me volali a nabízeli řešení toho problému. Před předáním mě auto i umyli takže pak odjizdíte s hezkým autem. Celkove mužů rict ze zde v tomto servisu jsou páni na svém miste. Jediné minus co musím vytknout bylo nedodržení původního termínu o 6 pracovních dní, za kterou se me servis hluboce omluvil. I tak ale dávám 5 hvězdiček a přiste přijedu znova Jakub Marek

  Jakub Marek Avatar Jakub Marek
  12. 8. 2023

  Příjemný mechanik. Rád mi poradil ohledně auta.

  Vít Hanych Avatar Vít Hanych
  12. 1. 2023

  Kvalitní a rychlý autoservis :)

  Jaroslav Šebek Avatar Jaroslav Šebek
  29. 12. 2023
 • 🙏✨🏆

  Jan Kulič Avatar Jan Kulič
  12. 1. 2023

  Skvělý servis

  Petr Mucha Avatar Petr Mucha
  12. 11. 2023

  Rychlost, přiměřená cena a spolehlivost - to je Performance team! Doporučuji :)

  Lenka Jerabkova Avatar Lenka Jerabkova
  12. 9. 2023
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

Časté dotazy a odpovědi ke kontrole podvozku

Proč je důležitá pravidelná kontrola podvozku?

Kontrola podvozku je důležitá pro zajištění bezpečnosti a stability vozu. Podvozek je zodpovědný za tlumení nerovností vozovky a zajištění přilnavosti kol k vozovce. Vadný podvozek může vést k prodloužení brzdné dráhy, zhoršení stability vozu a zvýšení rizika nehody. A to nechcete.

Jak často je potřeba kontrolovat podvozek?

Podvozek by se měl kontrolovat minimálně jednou ročně, a to nejlépe před zimou a před letní dovolenou. V případě intenzivního používání vozu je vhodné kontrolovat podvozek častěji.

Co se kontroluje při kontrole podvozku?

V autoservisu Performance Team se při kontrole podvozku zaměřujeme na: 1) Stav tlumičů. 2) Stav pružin. 3) Stav čepů a silentbloků. 4) Stav brzdového systému. 5) Stav pneumatik. 6) Stav řízení.

Kolik stojí kontrola podvozku?

Cena kontroly podvozku se liší v závislosti na typu a stáří vozu. V průměru se cena kontroly podvozku pohybuje od 1 000 Kč výš. Pro přesnou cenu nám prosím zavolejte na 739 671 111

Jaké jsou příznaky opotřebovaných komponentů podvozku?

1) Hluk: Klepání, vrzání, skřípání a jiné zvuky z podvozku při jízdě přes nerovnosti. 2) Vibrace: Vibrace volantu, karoserie nebo sedadel při jízdě. 3) Zhoršená stabilita: Zhoršená ovladatelnost vozu v zatáčkách, plavání na vozovce a prodloužená brzdná dráha. 4) Nerovnoměrné opotřebení pneumatik: Nerovnoměrné sjetí pneumatik může indikovat problémy s tlumiči, geometrií nápravy nebo silentbloky.

Autoservis pro vozy všech značek

Nejoblíbenější služby autoservisu

Zařídíme, aby vám auto zůstalo déle funkční a výkonné. Díky kvalitní prevenci nebudete utrácet za servis vozu více, než je nutné.

Kromě těchto služeb děláme i další opravárenské práce na vozidlech. Zavolejte nám na 739 671 111 a poraďte se s odborným automechanikem.