Autodiagnostika

Rozsvítila se vám kontrolka? Žádný strach – napíchneme vaše auto na diagnostiku a zjistíme, co mu je. A taky to spravíme. Spolehněte se. Objednejte se ještě dnes a ušetřete na opravách.

SPOLEHLIVÁ AUTODIAGNOSTIKA

Rychle a přesně zjistíme závady na vašem voze

Svítí vám na budících kontrolka? A je oranžová, nebo červená? Správná diagnostika chybový kódů je základ bezpečného a spolehlivého provozu vozidla. Autodiagnostika je moderní metoda, díky které rychle a přesně zjistíme závadu na vozidle. Díky ní můžete předejít vážným problémům a nákladným opravám.

Jak autodiagnostika funguje?

Autodiagnostiku provádíme pomocí speciálního diagnostického přístroje, který připojíme k řídicí jednotce vozidla. Jednotka řídí všechny důležité funkce vozu.

Máme špičkové vybavení včetně diagnostik pro vozy značek BMW a Mercedes. Samozřejmě máme i diagnostiku pro koncernové vozy (Škoda, VW, Seat, Audi).

Přístroj z řídicí jednotky vypíše data o voze, která dokážeme číst a analyzovat. Na základě této analýzy se rozhodujeme, co je příčinou chyby a doporučíme vhodnou opravu.

PRÉMIOVÉ I KONCERNOVÉ VOZY

Vhodné pro zánovní BMW a Mercedesy

Máte zánovní vůz značky BMW a Mercedes a bojíte se jezdit mimo autorizované servisy?

U nás v Performance Team bude váš vůz v bezpečí. Disponujeme originální autodiagnostikou pro vozy BMW i Mercedes a prováděné opravy se nepromítnou negativně do elektronické servisní knihy.

Máme také originální diagnostiku pro vozy koncernu VW tj. Škoda, Audi, Seat, VW s přístupem do online služeb.

DOBRÉ VĚDĚT: Autodiagnostika není jen o vyčtení chybových kódů. Je to především o schopnosti číst živá data a pečlivě je analyzovat. Jedině tak dokážeme identifikovat příčinu problémů vašeho vozu.
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

AUTODIAGNOSTIKA

Jak to u nás funguje

1

TERMÍN

Objednáte se na servis

Vyplňte objednávku a počkejte, až vám zavoláme. Ve všední dny se vám ozveme do hodiny. Nebo nám zavolejte na 739 671 111.

2

PROHLÍDKA + NABÍDKA

Přivezte nám vůz do Hostivaře

Autoservis najdete v ulici Miranova 10 (Praha 10 – Hostivař) uvnitř průmyslového areálu.  Vůz důkladně prohlédneme, natočíme video
s komentářem stavu a pošleme vám nabídku.

3

OPRAVA

Dohodneme se a opravíme vůz

Zavoláme a domluvíme rozsah prací, předběžnou cenu a termín. Kdyby se v průběhu servisu vozidla objevily nějaké důležité novinky, které můžou ovlivnit čas a cenu, okamžitě vám voláme.

4

HOTOVO

Máme hotovo a vy odjíždíte

Po zdárné opravě (nebo servisu) vám vůz přistavíme u nás v servisu. Vy si pro něj přijedete a uhradíte nám fakturu.

parallax background

Proč jezdit do Performance Team

GOOGLE RECENZE

Co říkají zákazníci

 • Lidský a profesionální přístup. Vždy kvalitně opravený vůz. V mém případě krom plynulejšího řazení automatu, výrazně poklesla spotřeba. Doporučuji

  Dalibor Mlejnek Avatar Dalibor Mlejnek
  12. 9. 2023

  Jsou to borci na svém místě. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪

  Franta Ciglbauer Avatar Franta Ciglbauer
  12. 1. 2023

  Do servisu jezdím již několik let a vždy odjíždím s maximální spokojeností za rozumnou cenu. V Performance Team umí řešit vše - od výměny brzdových destiček po generální opravu motoru v BMW M5, kterou jsem zde nechával dělat.

  Daniel Maňák Avatar Daniel Maňák
  12. 6. 2023
 • Super, doporučuji

  Ales Jebalek Avatar Ales Jebalek
  12. 1. 2022

  Do performance team servisu jsem přijel poprvé. Přijel jsme na výměnu rozvodu u bmw e90 325i A mužů rict ze takhle si představují servis na úrovni. Milé příjemné vystupování a hlavně BEZ arogance. Vse mě bylo vysvětleno a nikdo ze mě nedělal s prominutím blbce. Hlavně taky při praci na autě koukají kolem sebe. Takže při předání vozu me řekli celkove co si o autě mysli. A v jakem je stavu, což jsem velice rad ocenil. Když se objevil problém který nebyl v plánu ihned me volali a nabízeli řešení toho problému. Před předáním mě auto i umyli takže pak odjizdíte s hezkým autem. Celkove mužů rict ze zde v tomto servisu jsou páni na svém miste. Jediné minus co musím vytknout bylo nedodržení původního termínu o 6 pracovních dní, za kterou se me servis hluboce omluvil. I tak ale dávám 5 hvězdiček a přiste přijedu znova Jakub Marek

  Jakub Marek Avatar Jakub Marek
  12. 8. 2023

  Kvalitní a rychlý autoservis :)

  Jaroslav Šebek Avatar Jaroslav Šebek
  29. 12. 2023
 • Rychle, kvalitně, za dobrou cenu.DOPORUČUJI

  Michal Rubín Avatar Michal Rubín
  12. 4. 2023

  Skvělý servis

  Petr Mucha Avatar Petr Mucha
  12. 11. 2023

  Neskuteční profíci na BMW! Super přístup a komunikace, fér ceny a hlavně kvalita práce!

  Tomáš Krajčovič Avatar Tomáš Krajčovič
  12. 9. 2023
 • Rozhodně doporučuji. Využil jsem služby servisu už poněkolikáte a vždy super jednání a práce.

  Tomáš Mairych Avatar Tomáš Mairych
  12. 9. 2023

  V tomto autoservisu neprohloupite, maji lidove ceny a opravdu jsou profesionalove ve svem oboru. Vse opravi rychle za par korun. Ja a moji znami k nim uz jezdime dva roky a vzdy byly auta pak jak nove. Takovych autoservisu je jak safranu :) doporucuji vyzkouset….

  Martin Tichopádek Avatar Martin Tichopádek
  12. 9. 2023

  Rychlost, přiměřená cena a spolehlivost - to je Performance team! Doporučuji :)

  Lenka Jerabkova Avatar Lenka Jerabkova
  12. 9. 2023
 • Profesionální servis doporučuji všem 👍

  Rudolf Salman Avatar Rudolf Salman
  12. 8. 2023

  Absolutně špičkový přístup a precizně odvedená práce. Už jen od samotné telefonické komunikace máte dobrý pocit. Bylo splněno vše, co jsem si přála. Profesionální odtah, aby bylo auto po dlouholetém stání opět pojízdné, zároveň aby pěkně vypadalo (zatmavení oken) a také aby bylo uvnitř čisté, vydezinfikované. Jsem nadmíru spokojená. Tady jsou lidi skutečně na svém místě. Velmi ráda tento servis doporučím dále! :)

  Zdenča Avatar Zdenča
  12. 1. 2023

  Příjemný mechanik. Rád mi poradil ohledně auta.

  Vít Hanych Avatar Vít Hanych
  12. 1. 2023
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

Časté dotazy a odpovědi k autodiagnostice

Co je autodiagnostika a k čemu slouží?

Autodiagnostika v servisu je komplexní služba, která zahrnuje: 1) Přečtení chybových kódů z řídicích jednotek vozu pomocí diagnostického nástroje. 2) Analýza chybových kódů a určení jejich příčiny. 3) Vymazání chybových kódů po provedení opravy. 4) Kontrola funkce daných systémů a komponentů. 5) Vytvoření diagnostického protokolu s podrobnými informacemi o zjištěných závadách.

Jaké jsou výhody auto diagnostiky v servisu Performance Team?

1) Rychlá a přesná diagnostika: Zkušení mechanici dokáží s pomocí moderních nástrojů diagnostikovat závady rychle a s vysokou přesností. 2) Úspora času a peněz: Autodiagnostika vám pomůže vyhnout se zbytečným výměnám dílů a ušetří tak čas i peníze. 3) Prevence závažných poruch: Včasná diagnostika a oprava drobných závad může předejít vážným poruchám a drahým opravám v budoucnu. 4) 100% bezpečnost vašeho vozu: Autodiagnostika pomůže zjistit, jestli vaše auto je v dobrém technickém stavu a splňuje bezpečnostní normy.

Kdy je vhodné využít diagnostiku vozidla v servisu?

1) Při rozsvícení kontrolky motoru: Rozsvícená kontrolka motoru je jasným signálem, abyste zajeli na diagnostiku vozu v autoservisu. 2) Při podezření na závadu: Pokud máte podezření na závadu, například zhoršený výkon motoru, neobvyklé zvuky, vibrace, problémy s brzděním atd., je vhodné provést diagnostiku. 3) Před STK: Autodiagnostika před STK vám pomůže včas odhalit a opravit závady, které by mohly vést k neprospěchu na technické kontrole. 4) Pravidelná údržba: Autodiagnostika je součástí pravidelné údržby vozu a pomáhá předcházet neočekávaným poruchám.

Kolik stojí autodiagnostika, tedy provedení diagnostiky v autoservisu?

Cena autodiagnostiky vás vyjde na cenu od 1 200 Kč v závislosti na tom, kolik a jakých závad budeme muset analyzovat. Pokud k nám jezdíte do servisu na pravidelnou údržbu, máte autodiagnostiku k vybraným úkonům zdarma v rámci dodaných služeb.

Autoservis pro vozy všech značek

Nejoblíbenější služby autoservisu

Zařídíme, aby vám auto zůstalo déle funkční a výkonné. Díky kvalitní prevenci nebudete utrácet za servis vozu více, než je nutné.

Kromě těchto služeb děláme i další opravárenské práce na vozidlech. Zavolejte nám na 739 671 111 a poraďte se s odborným automechanikem.