Výměna brzdového obložení

Nebrzdí to? Pískají vám brzdy? Tak na nic nečekejte a přijeďte k nám do servisu v Praze–Hostivaři. Podíváme se vám na to a uděláme výměnu brzdového obložení, odvzdušníme, změříme brzdovou kapalinu, ať máte klid.

VÝMĚNA BRZDOVÉHO OBLOŽENÍ PRAHA

Obnovíme 100% stav brzdného systému, abyste jezdili bezpečně

Opotřebení brzdového obložení obvykle poznáme pouhým pohledem na brzdové kotouče a obložení. Brzdové destičky by měly být měkké a pružné. Pokud jsou tvrdé, nebo se na nich objevují trhliny, je potřeba je vyměnit.

Dalším indikátorem opotřebení brzdového obložení je nepříjemný zvuk. Pokud při brzdění slyšíte pískání nebo cítíte vibrace, je potřeba brzdy zkontrolovat.

RYCHLOSERVIS – VÝMĚNA BRZD PRAHA

Brzdy vám spravíme během pár hodin

V našem autoservisu provádíme výměnu brzdového obložení a výměnu brzdové kapaliny v rámci rychloservisu. To znamená, že k nám auto ráno přivezete a během dopoledne si ho můžete odvézt.

Brzdy budou zase spolehlivě brzdit, spolehněte se.

Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

VÝMĚNA BRZD A BRZDOVÉHO OBLOŽENÍ

Jak to u nás funguje

1

TERMÍN

Objednáte se na servis

Vyplňte objednávku a počkejte, až vám zavoláme. Ve všední dny se vám ozveme do hodiny. Nebo nám zavolejte na 739 671 111.

2

PROHLÍDKA + NABÍDKA

Přivezte nám vůz do Hostivaře

Autoservis najdete v ulici Miranova 10 (Praha 10 – Hostivař) uvnitř průmyslového areálu.  Vůz důkladně prohlédneme, natočíme video
s komentářem stavu a pošleme vám nabídku.

3

OPRAVA

Dohodneme se a opravíme vůz

Zavoláme a domluvíme rozsah prací, předběžnou cenu a termín. Kdyby se v průběhu servisu vozidla objevily nějaké důležité novinky, které můžou ovlivnit čas a cenu, okamžitě vám voláme.

4

HOTOVO

Máme hotovo a vy odjíždíte

Po zdárné opravě (nebo servisu) vám vůz přistavíme u nás v servisu. Vy si pro něj přijedete a uhradíte nám fakturu.

parallax background

Proč jezdit do Performance Team

GOOGLE RECENZE

Co říkají zákazníci

 • Do PT. servisu jezdím už řadu let, jak se všemi firemními dodávkami tak se svými sportovními auty a vždy bylo vše v pořádku a pokud se přeci jen muselo něco reklamovat (což se může stát, třeba vadným dílem). Tak se k tomu p. Došek postavil a vše do pár dní vyřešil. Až jsem se občas sám pozastavil nad tím jak rychle byl problém vyřešen. A hlavně se do servisu vedou i velké dodávky na náklaďáky. Servis můžu jen doporučit.

  Tomáš Vrána Avatar Tomáš Vrána
  12. 3. 2023

  Jsou to borci na svém místě. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪

  Franta Ciglbauer Avatar Franta Ciglbauer
  12. 1. 2023

  Rozhodně doporučuji. Využil jsem služby servisu už poněkolikáte a vždy super jednání a práce.

  Tomáš Mairych Avatar Tomáš Mairych
  12. 9. 2023
 • V tomto autoservisu neprohloupite, maji lidove ceny a opravdu jsou profesionalove ve svem oboru. Vse opravi rychle za par korun. Ja a moji znami k nim uz jezdime dva roky a vzdy byly auta pak jak nove. Takovych autoservisu je jak safranu :) doporucuji vyzkouset….

  Martin Tichopádek Avatar Martin Tichopádek
  12. 9. 2023

  Doporučují!!! Skvělý tým profesionálů👍👍👍

  Car Sport Servis Avatar Car Sport Servis
  12. 1. 2023

  Neskuteční profíci na BMW! Super přístup a komunikace, fér ceny a hlavně kvalita práce!

  Tomáš Krajčovič Avatar Tomáš Krajčovič
  12. 9. 2023
 • Lidský a profesionální přístup. Vždy kvalitně opravený vůz. V mém případě krom plynulejšího řazení automatu, výrazně poklesla spotřeba. Doporučuji

  Dalibor Mlejnek Avatar Dalibor Mlejnek
  12. 9. 2023

  Super, doporučuji

  Ales Jebalek Avatar Ales Jebalek
  12. 1. 2022

  Do servisu jezdím již několik let a vždy odjíždím s maximální spokojeností za rozumnou cenu. V Performance Team umí řešit vše - od výměny brzdových destiček po generální opravu motoru v BMW M5, kterou jsem zde nechával dělat.

  Daniel Maňák Avatar Daniel Maňák
  12. 6. 2023
 • Rychle, kvalitně, za dobrou cenu.DOPORUČUJI

  Michal Rubín Avatar Michal Rubín
  12. 4. 2023

  Kvalitní a rychlý autoservis :)

  Jaroslav Šebek Avatar Jaroslav Šebek
  29. 12. 2023

  Příjemný mechanik. Rád mi poradil ohledně auta.

  Vít Hanych Avatar Vít Hanych
  12. 1. 2023
 • Absolutně špičkový přístup a precizně odvedená práce. Už jen od samotné telefonické komunikace máte dobrý pocit. Bylo splněno vše, co jsem si přála. Profesionální odtah, aby bylo auto po dlouholetém stání opět pojízdné, zároveň aby pěkně vypadalo (zatmavení oken) a také aby bylo uvnitř čisté, vydezinfikované. Jsem nadmíru spokojená. Tady jsou lidi skutečně na svém místě. Velmi ráda tento servis doporučím dále! :)

  Zdenča Avatar Zdenča
  12. 1. 2023

  Po koupi Volkswagen T5 jsem hledal servis, který se věnuje tomuto typu vozidel, ale bohužel marně, tak jsem se poptal kamarádů a dostal jsem mnoho doporučení na tento servis, byl číslo jedna co se týče termínu. Auto jsem dal v daný termín do servisu a bylo mi řečeno, že oprava bude trvat cca 7 dní, po 3 dnech zvoní telefon s informací, že auto je opravené. Byl jsem mile překvapen. Při vyzvednutí vozu byl igelit na sedačce a volantu, byly mi skvěle vysvětleny opravy a co mě do budoucna čeká. Za mě TOP komunikace, rychlost opravy. Cena trošku vyšší než jsem předpokládal, nýbrž kvalita použitých dílů tomu odpovídá. DOPORUČUJI.

  Pavel Holub Avatar Pavel Holub
  12. 3. 2023

  Rychlost, přiměřená cena a spolehlivost - to je Performance team! Doporučuji :)

  Lenka Jerabkova Avatar Lenka Jerabkova
  12. 9. 2023
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

Časté dotazy a odpovědi k výměně brzdového obložení

Kdy je potřeba vyměnit brzdové obložení?

Brzdové obložení se obvykle mění po 30 000 - 60 000 km, v závislosti na stylu jízdy a typu vozu. Interval výměny brzdového obložení naleznete v manuálu vašeho vozu.

Jaké jsou příznaky opotřebení brzdového obložení?

Mezi příznaky opotřebení brzdového obložení patří: 1) Hluk při brzdění. 2) Vibrace při brzdění. 3) Prodloužení brzdné dráhy. 4) Rozsvícená kontrolka brzdového systému.

Slyšíte hluk při brzdění?
Hluk při brzdění může být způsoben opotřebovaným brzdovým obložením nebo poškozením brzdových kotoučů.
Vnímáte při brždění vibrace podvozku nebo v brzdovém pedálu?

Vibrace při brzdění mohou být způsobeny deformací brzdových kotoučů.

Zdá se vám, že je brzdná dráha auta příliš dlouhá?

Prodloužení brzdné dráhy je vážný příznak, který může indikovat opotřebení brzdového obložení, horší kvalitu brzdové kapaliny vlivem jejího stáří nebo jinou závadu brzdového systému.

Rozsvítila se vám kontrolka brzdového systému?

Rozsvícená kontrolka brzdového systému může indikovat nízkou hladinu brzdové kapaliny nebo opotřebení brzdového obložení. Někdy se kontrolka rozsvítí také při překročení intervalu kontroly brzdového systému. Měli byste navštívit autoservis.

Kolik stojí výměna brzdového obložení?

Cena výměny brzdového obložení se liší v závislosti na značce, typu a stáří vozu, typu brzdového systému a také vašich požadavcích. V průměru se cena výměny brzdového obložení pohybuje mezi 6 000 a 30 000 Kč. Ale je dobré myslet na to, že když chce měnit performance brzdy (brzdy s vyšší účinností), tak cena se bude pohybovat řádově někde jinde. Proto nás neváhejte kontaktovat o cenovou nabídku. Dokážeme vás příjemně překvapit.

Autoservis pro vozy všech značek

Nejoblíbenější služby autoservisu

Zařídíme, aby vám auto zůstalo déle funkční a výkonné. Díky kvalitní prevenci nebudete utrácet za servis vozu více, než je nutné.

Kromě těchto služeb děláme i další opravárenské práce na vozidlech. Zavolejte nám na 739 671 111 a poraďte se s odborným automechanikem.