Výměna brzdového obložení

Nebrzdí to? Pískají vám brzdy? Tak na nic nečekejte a přijeďte k nám do servisu v Praze–Hostivaři. Podíváme se vám na to a uděláme výměnu brzdového obložení, odvzdušníme, změříme brzdovou kapalinu, ať máte klid.

VÝMĚNA BRZDOVÉHO OBLOŽENÍ PRAHA

Obnovíme 100% stav brzdného systému, abyste jezdili bezpečně

Opotřebení brzdového obložení obvykle poznáme pouhým pohledem na brzdové kotouče a obložení. Brzdové destičky by měly být měkké a pružné. Pokud jsou tvrdé, nebo se na nich objevují trhliny, je potřeba je vyměnit.

Dalším indikátorem opotřebení brzdového obložení je nepříjemný zvuk. Pokud při brzdění slyšíte pískání nebo cítíte vibrace, je potřeba brzdy zkontrolovat.

RYCHLOSERVIS – VÝMĚNA BRZD PRAHA

Brzdy vám spravíme během pár hodin

V našem autoservisu provádíme výměnu brzdového obložení a výměnu brzdové kapaliny v rámci rychloservisu. To znamená, že k nám auto ráno přivezete a během dopoledne si ho můžete odvézt.

Brzdy budou zase spolehlivě brzdit, spolehněte se.

Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

VÝMĚNA BRZD A BRZDOVÉHO OBLOŽENÍ

Jak to u nás funguje

1

TERMÍN

Objednáte se na servis

Vyplňte objednávku a počkejte, až vám zavoláme. Ve všední dny se vám ozveme do hodiny. Nebo nám zavolejte na 739 671 111.

2

PROHLÍDKA + NABÍDKA

Přivezte nám vůz do Hostivaře

Autoservis najdete v ulici Miranova 10 (Praha 10 – Hostivař) uvnitř průmyslového areálu.  Vůz důkladně prohlédneme, natočíme video
s komentářem stavu a pošleme vám nabídku.

3

OPRAVA

Dohodneme se a opravíme vůz

Zavoláme a domluvíme rozsah prací, předběžnou cenu a termín. Kdyby se v průběhu servisu vozidla objevily nějaké důležité novinky, které můžou ovlivnit čas a cenu, okamžitě vám voláme.

4

HOTOVO

Máme hotovo a vy odjíždíte

Po zdárné opravě (nebo servisu) vám vůz přistavíme u nás v servisu. Vy si pro něj přijedete a uhradíte nám fakturu.

parallax background

Proč jezdit do Performance Team

GOOGLE RECENZE

Co říkají zákazníci

 • Do servisu jezdím již několik let a vždy odjíždím s maximální spokojeností za rozumnou cenu. V Performance Team umí řešit vše - od výměny brzdových destiček po generální opravu motoru v BMW M5, kterou jsem zde nechával dělat.

  Daniel Maňák Avatar Daniel Maňák
  12. 6. 2023

  Bezchybný servis, od domluvy, přes svoz vozidla až po samotnou realizaci.

  Michal Rehout Avatar Michal Rehout
  9. 4. 2024

  V tomto autoservisu neprohloupite, maji lidove ceny a opravdu jsou profesionalove ve svem oboru. Vse opravi rychle za par korun. Ja a moji znami k nim uz jezdime dva roky a vzdy byly auta pak jak nove. Takovych autoservisu je jak safranu :) doporucuji vyzkouset….

  Martin Tichopádek Avatar Martin Tichopádek
  12. 9. 2023
 • V tomto servisu jsem byl na výměnu předních destiček, oleje a filtrů. Výborný přístup, rychlá práce(za cca hodinu vše hotovo) a výborná cena. Příště určitě přijedu znova

  Petr Strýček Avatar Petr Strýček
  20. 5. 2024

  Do performance team servisu jsem přijel poprvé. Přijel jsme na výměnu rozvodu u bmw e90 325i A mužů rict ze takhle si představují servis na úrovni. Milé příjemné vystupování a hlavně BEZ arogance. Vse mě bylo vysvětleno a nikdo ze mě nedělal s prominutím blbce. Hlavně taky při praci na autě koukají kolem sebe. Takže při předání vozu me řekli celkove co si o autě mysli. A v jakem je stavu, což jsem velice rad ocenil. Když se objevil problém který nebyl v plánu ihned me volali a nabízeli řešení toho problému. Před předáním mě auto i umyli takže pak odjizdíte s hezkým autem. Celkove mužů rict ze zde v tomto servisu jsou páni na svém miste. Jediné minus co musím vytknout bylo nedodržení původního termínu o 6 pracovních dní, za kterou se me servis hluboce omluvil. I tak ale dávám 5 hvězdiček a přiste přijedu znova Jakub Marek

  Jakub Marek Avatar Jakub Marek
  12. 8. 2023

  Když už jsem byl dosti zoufalý s mou stařičkou Audi A4, byl mi doporučen tento servis, a co jsem řešil více než rok, tady nebyl s ničím problém. Postup opravy a přístup servisu na jedničku, o všem informovali, a když byla zapotřebí investice, popsali důvod a řekli cenu. Postupovalo se tak, aby nebylo měňeno nic, co není potřeba. A výsledek? Ani jsem nevěděl, že mé auto může běžet tak klidně a tiše. Díky

  Arnost Sehnalik Avatar Arnost Sehnalik
  9. 2. 2024
 • Neskuteční profíci na BMW! Super přístup a komunikace, fér ceny a hlavně kvalita práce!

  Tomáš Krajčovič Avatar Tomáš Krajčovič
  12. 9. 2023

  I had an issue with my car while staying in Prague and guys were just perfect. They took my car in immediately and did an awesome job. 👍

  Mitja Ličen Avatar Mitja Ličen
  27. 5. 2024

  Rozhodně doporučuji. Využil jsem služby servisu už poněkolikáte a vždy super jednání a práce.

  Tomáš Mairych Avatar Tomáš Mairych
  12. 9. 2023
 • Naprosto skvělá zkušenost, ochotný pánové, vzali mně na hned, pomohli vyřešit závadu na místě( pochybeni jiného servisu ) a zachránili tak náš odjezd na hory,

  Kateřina Pokorná Avatar Kateřina Pokorná
  9. 3. 2024

  Rychlost, přiměřená cena a spolehlivost - to je Performance team! Doporučuji :)

  Lenka Jerabkova Avatar Lenka Jerabkova
  12. 9. 2023

  Lidský a profesionální přístup. Vždy kvalitně opravený vůz. V mém případě krom plynulejšího řazení automatu, výrazně poklesla spotřeba. Doporučuji

  Dalibor Mlejnek Avatar Dalibor Mlejnek
  12. 9. 2023
 • Kluci mi davali dohromady BMW E93, motor a autom. prevodovku plus nejake drobnosti. Super pristup, reknou co je potreba udelat, udelaji cenovy rozpocet ktery do puntiku sedi. Komunikace super, poslou obratem fotky nebo video co se na aute delalo nebo v jakem to bylo stavu a proc se treba neco musi vymenit. Naprosto doporucuji, zapomente na originalni servisy, tam mam zkusenosti bohuzel naprosto opacne. Petr

  Petr Vachek Avatar Petr Vachek
  12. 11. 2023

  Do PT. servisu jezdím už řadu let, jak se všemi firemními dodávkami tak se svými sportovními auty a vždy bylo vše v pořádku a pokud se přeci jen muselo něco reklamovat (což se může stát, třeba vadným dílem). Tak se k tomu p. Došek postavil a vše do pár dní vyřešil. Až jsem se občas sám pozastavil nad tím jak rychle byl problém vyřešen. A hlavně se do servisu vedou i velké dodávky na náklaďáky. Servis můžu jen doporučit.

  Tomáš Vrána Avatar Tomáš Vrána
  12. 3. 2023

  Jezdil jsem do servisu s mým 11 let starým BMW F10 525. Chlapi vždy poradili, našli podivnou závadu (např. když mi elektriku v autě zkratovala zadní pravá klika, kde byl skřípnutý kabel) a vše opravili k mé spokojenosti. Teď tam jezdím se svým 6 let starým Superbem. A jsem rád, protože vím, že je tam v dobrých rukou a nemusím. Chlapi v Performance Team mají mou plnou důvěru.

  Adam Vrána Avatar Adam Vrána
  9. 3. 2024
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

Časté dotazy a odpovědi k výměně brzdového obložení

Kdy je potřeba vyměnit brzdové obložení?

Brzdové obložení se obvykle mění po 30 000 - 60 000 km, v závislosti na stylu jízdy a typu vozu. Interval výměny brzdového obložení naleznete v manuálu vašeho vozu.

Jaké jsou příznaky opotřebení brzdového obložení?

Mezi příznaky opotřebení brzdového obložení patří: 1) Hluk při brzdění. 2) Vibrace při brzdění. 3) Prodloužení brzdné dráhy. 4) Rozsvícená kontrolka brzdového systému.

Slyšíte hluk při brzdění?
Hluk při brzdění může být způsoben opotřebovaným brzdovým obložením nebo poškozením brzdových kotoučů.
Vnímáte při brždění vibrace podvozku nebo v brzdovém pedálu?

Vibrace při brzdění mohou být způsobeny deformací brzdových kotoučů.

Zdá se vám, že je brzdná dráha auta příliš dlouhá?

Prodloužení brzdné dráhy je vážný příznak, který může indikovat opotřebení brzdového obložení, horší kvalitu brzdové kapaliny vlivem jejího stáří nebo jinou závadu brzdového systému.

Rozsvítila se vám kontrolka brzdového systému?

Rozsvícená kontrolka brzdového systému může indikovat nízkou hladinu brzdové kapaliny nebo opotřebení brzdového obložení. Někdy se kontrolka rozsvítí také při překročení intervalu kontroly brzdového systému. Měli byste navštívit autoservis.

Kolik stojí výměna brzdového obložení?

Cena výměny brzdového obložení se liší v závislosti na značce, typu a stáří vozu, typu brzdového systému a také vašich požadavcích. V průměru se cena výměny brzdového obložení pohybuje mezi 6 000 a 30 000 Kč. Ale je dobré myslet na to, že když chce měnit performance brzdy (brzdy s vyšší účinností), tak cena se bude pohybovat řádově někde jinde. Proto nás neváhejte kontaktovat o cenovou nabídku. Dokážeme vás příjemně překvapit.

Autoservis pro vozy všech značek

Nejoblíbenější služby autoservisu

Zařídíme, aby vám auto zůstalo déle funkční a výkonné. Díky kvalitní prevenci nebudete utrácet za servis vozu více, než je nutné.

Kromě těchto služeb děláme i další opravárenské práce na vozidlech. Zavolejte nám na 739 671 111 a poraďte se s odborným automechanikem.