Výměna brzdové kapaliny

Nebrzdí to? Možná máte málo brzdové kapaliny, nebo už je stará. Přijeďte k nám do servisu v Praze, zkontrolujeme vám brzdovou kapalinu a když bude potřeba, tak ji doplníme nebo vyměníme za novou.

PRAVIDELNÁ VÝMĚNA BRZDOVÉ KAPALINY PRAHA

Prověříme stav brzdové kapaliny, abyste měli jistotu, že neselžou brzdy

Možná jste to ani nevěděli, ale kromě brzdového obložení a brzdových kotoučů byste měli pravidelně měnit také brzdovou kapalinu v brzdovém systému svého vozu. Když brzdovku měnit nebudete, začne absorbovat vlhkost a sníží se tím bod varu. A také začne docházet ke korozi brzdových komponent. A to nechcete.

Pravidelnou výměnou brzdové kapaliny zajistíte 100% brzdný účinek a prodloužíte životnost celého brzdového systému.

ZVÝŠENÁ VLHKOST BRZDOVÉ KAPALINY JE PROBLÉM

Pozor na korozi brzdového systému

Roky neměněná brzdovka zhoršuje brzdný účinek vozidla – to je fakt. Brzdová kapalina může časem korodovat kovové komponenty brzdového systému. To může vést k únikům kapaliny a snížení brzdného výkonu.

Měnit brzdovou kapalinu vám doporučujeme v intervalech specifikovaných výrobcem vašeho vozu. Obecně se jedná o interval 1–3 roky, v závislosti na typu brzdové kapaliny a provozních podmínkách.

Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

VÝMĚNA BRZDOVÉ KAPALINY PRAHA

Jak to u nás funguje

1

TERMÍN

Objednáte se na servis

Vyplňte objednávku a počkejte, až vám zavoláme. Ve všední dny se vám ozveme do hodiny. Nebo nám zavolejte na 739 671 111.

2

PROHLÍDKA + NABÍDKA

Přivezte nám vůz do Hostivaře

Autoservis najdete v ulici Miranova 10 (Praha 10 – Hostivař) uvnitř průmyslového areálu.  Vůz důkladně prohlédneme, natočíme video
s komentářem stavu a pošleme vám nabídku.

3

OPRAVA

Dohodneme se a opravíme vůz

Zavoláme a domluvíme rozsah prací, předběžnou cenu a termín. Kdyby se v průběhu servisu vozidla objevily nějaké důležité novinky, které můžou ovlivnit čas a cenu, okamžitě vám voláme.

4

HOTOVO

Máme hotovo a vy odjíždíte

Po zdárné opravě (nebo servisu) vám vůz přistavíme u nás v servisu. Vy si pro něj přijedete a uhradíte nám fakturu.

parallax background

Proč jezdit do Performance Team

GOOGLE RECENZE

Co říkají zákazníci

 • Jsou to borci na svém místě. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪

  Franta Ciglbauer Avatar Franta Ciglbauer
  12. 1. 2023

  Lidský a profesionální přístup. Vždy kvalitně opravený vůz. V mém případě krom plynulejšího řazení automatu, výrazně poklesla spotřeba. Doporučuji

  Dalibor Mlejnek Avatar Dalibor Mlejnek
  12. 9. 2023

  Rychlost, přiměřená cena a spolehlivost - to je Performance team! Doporučuji :)

  Lenka Jerabkova Avatar Lenka Jerabkova
  12. 9. 2023
 • Profesionální servis doporučuji všem 👍

  Rudolf Salman Avatar Rudolf Salman
  12. 8. 2023

  Po koupi Volkswagen T5 jsem hledal servis, který se věnuje tomuto typu vozidel, ale bohužel marně, tak jsem se poptal kamarádů a dostal jsem mnoho doporučení na tento servis, byl číslo jedna co se týče termínu. Auto jsem dal v daný termín do servisu a bylo mi řečeno, že oprava bude trvat cca 7 dní, po 3 dnech zvoní telefon s informací, že auto je opravené. Byl jsem mile překvapen. Při vyzvednutí vozu byl igelit na sedačce a volantu, byly mi skvěle vysvětleny opravy a co mě do budoucna čeká. Za mě TOP komunikace, rychlost opravy. Cena trošku vyšší než jsem předpokládal, nýbrž kvalita použitých dílů tomu odpovídá. DOPORUČUJI.

  Pavel Holub Avatar Pavel Holub
  12. 3. 2023

  Rozhodně doporučuji. Využil jsem služby servisu už poněkolikáte a vždy super jednání a práce.

  Tomáš Mairych Avatar Tomáš Mairych
  12. 9. 2023
 • Kvalitní a rychlý autoservis :)

  Jaroslav Šebek Avatar Jaroslav Šebek
  29. 12. 2023

  Neskuteční profíci na BMW! Super přístup a komunikace, fér ceny a hlavně kvalita práce!

  Tomáš Krajčovič Avatar Tomáš Krajčovič
  12. 9. 2023

  Kluci mi davali dohromady BMW E93, motor a autom. prevodovku plus nejake drobnosti. Super pristup, reknou co je potreba udelat, udelaji cenovy rozpocet ktery do puntiku sedi. Komunikace super, poslou obratem fotky nebo video co se na aute delalo nebo v jakem to bylo stavu a proc se treba neco musi vymenit. Naprosto doporucuji, zapomente na originalni servisy, tam mam zkusenosti bohuzel naprosto opacne. Petr

  Petr Vachek Avatar Petr Vachek
  12. 11. 2023
 • Do servisu jezdím již několik let a vždy odjíždím s maximální spokojeností za rozumnou cenu. V Performance Team umí řešit vše - od výměny brzdových destiček po generální opravu motoru v BMW M5, kterou jsem zde nechával dělat.

  Daniel Maňák Avatar Daniel Maňák
  12. 6. 2023

  🙏✨🏆

  Jan Kulič Avatar Jan Kulič
  12. 1. 2023

  V tomto autoservisu neprohloupite, maji lidove ceny a opravdu jsou profesionalove ve svem oboru. Vse opravi rychle za par korun. Ja a moji znami k nim uz jezdime dva roky a vzdy byly auta pak jak nove. Takovych autoservisu je jak safranu :) doporucuji vyzkouset….

  Martin Tichopádek Avatar Martin Tichopádek
  12. 9. 2023
 • Do performance team servisu jsem přijel poprvé. Přijel jsme na výměnu rozvodu u bmw e90 325i A mužů rict ze takhle si představují servis na úrovni. Milé příjemné vystupování a hlavně BEZ arogance. Vse mě bylo vysvětleno a nikdo ze mě nedělal s prominutím blbce. Hlavně taky při praci na autě koukají kolem sebe. Takže při předání vozu me řekli celkove co si o autě mysli. A v jakem je stavu, což jsem velice rad ocenil. Když se objevil problém který nebyl v plánu ihned me volali a nabízeli řešení toho problému. Před předáním mě auto i umyli takže pak odjizdíte s hezkým autem. Celkove mužů rict ze zde v tomto servisu jsou páni na svém miste. Jediné minus co musím vytknout bylo nedodržení původního termínu o 6 pracovních dní, za kterou se me servis hluboce omluvil. I tak ale dávám 5 hvězdiček a přiste přijedu znova Jakub Marek

  Jakub Marek Avatar Jakub Marek
  12. 8. 2023

  Příjemný mechanik. Rád mi poradil ohledně auta.

  Vít Hanych Avatar Vít Hanych
  12. 1. 2023

  So servisom som veľmi spokojná, chodím pravidelne. Oceňujem prístup a môžem len odporučiť. Ďakujem!

  Katarína Balúchová Avatar Katarína Balúchová
  12. 3. 2023
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

Časté dotazy a odpovědi k výměně brzdové kapaliny

Proč je důležitá výměna brzdové kapaliny?

Brzdová kapalina je hybnou silou celého brzdového systému. Postupem času absorbuje vodu a vlhkost, čímž se snižuje její bod varu a klesá účinnost brzd. V extrémních případech může dojít k "vadnutí" brzd, kdy se pedál propadá a brzdný účinek se dramaticky snižuje. Výměna brzdové kapaliny tak zajišťuje optimální brzdný výkon a vaši bezpečnost na cestách.

Jak často je nutné měnit brzdovou kapalinu?

Doporučujeme měnit brzdovou kapalinu každé 2 roky, nebo po ujetí 60 000 km, v závislosti na tom, co nastane dříve. U starších vozidel nebo v náročných provozních podmínkách může být nutná výměna častěji.

Jaké jsou příznaky opotřebované brzdové kapaliny?

1) Prodloužená dráha brzdění: Brzdy zabírají později a je nutné více sešlápnout pedál. 2) Pocit měkkého pedálu: Pedál brzdy se zdá být měkký a "houbovitý". 3) Rozsvícená kontrolka brzdového systému: Na palubní desce se rozsvítí kontrolka brzdového systému.

Zvládnu vyměnit brzdovou kapalinu svépomocí?

U moderních vozů je ke správné výměně brzdové kapaliny potřeba napíchnout auto na diagnostiku. Proto svěřte výměnu brzdové kapaliny do rukou zkušených mechaniků v autoservisu. Naši mechanici disponují moderním vybavením a znalostmi, aby výměnu provedli správně a dle specifikací výrobce. Ale je pravda, že u staré stodvacítky si brzdovku zvládnete vyměnit sami - ale pamatujte, že na to musíte být dva, aby jeden sešlápl pedál a druhý odvzdušňoval systém přímo u kotouče.

Autoservis pro vozy všech značek

Nejoblíbenější služby autoservisu

Zařídíme, aby vám auto zůstalo déle funkční a výkonné. Díky kvalitní prevenci nebudete utrácet za servis vozu více, než je nutné.

Kromě těchto služeb děláme i další opravárenské práce na vozidlech. Zavolejte nám na 739 671 111 a poraďte se s odborným automechanikem.