Výměna autobaterie

Zdá se vám, že motor nějak líně startuje? To bude určitě slabá autobaterie. Některé moderní vozy vás samy upozorní, když už baterka nedodává potřebné množství proudu. Nechte si u nás změřit napětí autobaterie, ať máte jistotu, že vás v zimě nezradí. 

VÝMĚNA AUTOBATERIE

Nenechte to náhodě a vyměňte autobaterii včas

Současná vozidla jsou stále více vybavena elektronickými komponenty. Pro optimální funkci těchto systémů je nezbytné udržovat baterii v perfektním stavu.

Při vypnutém motoru je autobaterie jediný zdroj energie a napájí všechny elektrické systémy vozidla, včetně startéru, osvětlení, rádia, vyhřívání a dalších součástí. Pokud je baterie opotřebovaná nebo poškozená, může dojít k řadě problémů, včetně:

Úplného selhání startování vozidla
Zhoršené funkci elektrických systémů
Zvýšeného rizika požáru
POTVRZENÍ AUTOBATERIE DIAGNOSTIKOU

Proč si baterii v autě neměnit svépomocí?

Ve starší „Oktávce“ si samozřejmě baterku vyměnit zvládnete sami, pokud jste šikovní a chcete ušetřit za každou cenu. Ale pokud máte moderní vůz, nebo nevíte jak na to, svěřte výměnu autobaterie odborníkům v autoservise. 

Nakódování baterie

Při výměně baterie u moderních vozidel je nutné provést zápis této výměny a nakódování správného typu baterie. Tím zajistíme, že bude baterie správně integrována do elektronického systému vozidla.

Životnost autobaterie se liší v závislosti na typu baterie a na tom, jak často vozidlo používáte. Obecně lze říci, že autobaterii je potřeba vyměnit každých 4 až 6 let

Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

VÝMĚNA AUTOBATERIE

Jak to u nás funguje

1

TERMÍN

Objednáte se na servis

Vyplňte objednávku a počkejte, až vám zavoláme. Ve všední dny se vám ozveme do hodiny. Nebo nám zavolejte na 739 671 111.

2

PROHLÍDKA + NABÍDKA

Přivezte nám vůz do Hostivaře

Autoservis najdete v ulici Miranova 10 (Praha 10 – Hostivař) uvnitř průmyslového areálu.  Vůz důkladně prohlédneme, natočíme video
s komentářem stavu a pošleme vám nabídku.

3

OPRAVA

Dohodneme se a opravíme vůz

Zavoláme a domluvíme rozsah prací, předběžnou cenu a termín. Kdyby se v průběhu servisu vozidla objevily nějaké důležité novinky, které můžou ovlivnit čas a cenu, okamžitě vám voláme.

4

HOTOVO

Máme hotovo a vy odjíždíte

Po zdárné opravě (nebo servisu) vám vůz přistavíme u nás v servisu. Vy si pro něj přijedete a uhradíte nám fakturu.

parallax background

Proč jezdit do Performance Team

GOOGLE RECENZE

Co říkají zákazníci

 • Do servisu jezdím již několik let a vždy odjíždím s maximální spokojeností za rozumnou cenu. V Performance Team umí řešit vše - od výměny brzdových destiček po generální opravu motoru v BMW M5, kterou jsem zde nechával dělat.

  Daniel Maňák Avatar Daniel Maňák
  12. 6. 2023

  Profesionální servis doporučuji všem 👍

  Rudolf Salman Avatar Rudolf Salman
  12. 8. 2023

  Doporučují!!! Skvělý tým profesionálů👍👍👍

  Car Sport Servis Avatar Car Sport Servis
  12. 1. 2023
 • Absolutně špičkový přístup a precizně odvedená práce. Už jen od samotné telefonické komunikace máte dobrý pocit. Bylo splněno vše, co jsem si přála. Profesionální odtah, aby bylo auto po dlouholetém stání opět pojízdné, zároveň aby pěkně vypadalo (zatmavení oken) a také aby bylo uvnitř čisté, vydezinfikované. Jsem nadmíru spokojená. Tady jsou lidi skutečně na svém místě. Velmi ráda tento servis doporučím dále! :)

  Zdenča Avatar Zdenča
  12. 1. 2023

  Do PT. servisu jezdím už řadu let, jak se všemi firemními dodávkami tak se svými sportovními auty a vždy bylo vše v pořádku a pokud se přeci jen muselo něco reklamovat (což se může stát, třeba vadným dílem). Tak se k tomu p. Došek postavil a vše do pár dní vyřešil. Až jsem se občas sám pozastavil nad tím jak rychle byl problém vyřešen. A hlavně se do servisu vedou i velké dodávky na náklaďáky. Servis můžu jen doporučit.

  Tomáš Vrána Avatar Tomáš Vrána
  12. 3. 2023

  🙏✨🏆

  Jan Kulič Avatar Jan Kulič
  12. 1. 2023
 • Skvělý servis

  Petr Mucha Avatar Petr Mucha
  12. 11. 2023

  V tomto autoservisu neprohloupite, maji lidove ceny a opravdu jsou profesionalove ve svem oboru. Vse opravi rychle za par korun. Ja a moji znami k nim uz jezdime dva roky a vzdy byly auta pak jak nove. Takovych autoservisu je jak safranu :) doporucuji vyzkouset….

  Martin Tichopádek Avatar Martin Tichopádek
  12. 9. 2023

  Super, doporučuji

  Ales Jebalek Avatar Ales Jebalek
  12. 1. 2022
 • Neskuteční profíci na BMW! Super přístup a komunikace, fér ceny a hlavně kvalita práce!

  Tomáš Krajčovič Avatar Tomáš Krajčovič
  12. 9. 2023

  Do performance team servisu jsem přijel poprvé. Přijel jsme na výměnu rozvodu u bmw e90 325i A mužů rict ze takhle si představují servis na úrovni. Milé příjemné vystupování a hlavně BEZ arogance. Vse mě bylo vysvětleno a nikdo ze mě nedělal s prominutím blbce. Hlavně taky při praci na autě koukají kolem sebe. Takže při předání vozu me řekli celkove co si o autě mysli. A v jakem je stavu, což jsem velice rad ocenil. Když se objevil problém který nebyl v plánu ihned me volali a nabízeli řešení toho problému. Před předáním mě auto i umyli takže pak odjizdíte s hezkým autem. Celkove mužů rict ze zde v tomto servisu jsou páni na svém miste. Jediné minus co musím vytknout bylo nedodržení původního termínu o 6 pracovních dní, za kterou se me servis hluboce omluvil. I tak ale dávám 5 hvězdiček a přiste přijedu znova Jakub Marek

  Jakub Marek Avatar Jakub Marek
  12. 8. 2023

  Lidský a profesionální přístup. Vždy kvalitně opravený vůz. V mém případě krom plynulejšího řazení automatu, výrazně poklesla spotřeba. Doporučuji

  Dalibor Mlejnek Avatar Dalibor Mlejnek
  12. 9. 2023
 • Kvalitní a rychlý autoservis :)

  Jaroslav Šebek Avatar Jaroslav Šebek
  29. 12. 2023

  So servisom som veľmi spokojná, chodím pravidelne. Oceňujem prístup a môžem len odporučiť. Ďakujem!

  Katarína Balúchová Avatar Katarína Balúchová
  12. 3. 2023

  Příjemný mechanik. Rád mi poradil ohledně auta.

  Vít Hanych Avatar Vít Hanych
  12. 1. 2023
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

Časté dotazy a odpovědi k výměně autobaterie

Kolik stojí výměna autobaterie?

Cena výměny autobaterie se liší v závislosti na typu baterie a značce a modelu vozu. Obecně se cena pohybuje mezi 4 000 Kč a 12 000 Kč.

Jak dlouho trvá výměna autobaterie?

Výměna autobaterie obvykle trvá 30 až 60 minut. V případě novějších vozidel může výměna trvat déle.

Musím si novou autobaterii objednat ve vašem servisu předem?

Nemusíte si novou autobaterii objednávat předem. V našem servisu máme nejčastěji používané autobaterie skladem.

Co se stane s mou starou autobaterií?

Vaši starou autobaterii necháme ekologicky zlikvidovat, takže se nemusíte o nic starat.

Jaké záruky poskytujete na výměnu autobaterie?

Na výměnu autobaterie poskytujeme záruku 2 roky.

Autoservis pro vozy všech značek

Nejoblíbenější služby autoservisu

Zařídíme, aby vám auto zůstalo déle funkční a výkonné. Díky kvalitní prevenci nebudete utrácet za servis vozu více, než je nutné.

Kromě těchto služeb děláme i další opravárenské práce na vozidlech. Zavolejte nám na 739 671 111 a poraďte se s odborným automechanikem.