Oprava systému AdBlue

Máte problémy se systémem AdBlue ve vašem voze? Rozsvítila se vám kontrolka a hlásí vám to, že nebude možný start za 1 000 km? Tohle už taky známe a pomůžeme vám.

OPRAVA SYSTÉMU ADBLUE PRAHA

Taky znáte hlášku: „Nebude možný start za 1000km.“?

Systém AdBlue je důležitou součástí moderních naftových vozidel, která pomáhá snižovat emise oxidů dusíku (NOx). Bohužel, i tento systém může časem vykazovat poruchy, které je nutné řešit. Tou nejčastější je pokles tlaku v systému, kdy někudy začne unikat močovina z nádrže na AdBlue. Jaké jsou další?

Netěsnosti– únik močoviny z nádrže, potrubí nebo vstřikovacího systému.
Poruchy čerpadla – poškození čerpadla, které zajišťuje dávkování močoviny do výfukového systému.
Zanesení senzorů – senzory monitorují hladinu močoviny a kvalitu výfukových plynů, jejich zanesení může vést k nesprávné funkci systému.
Chyby v řídicí jednotce – poškození řídicí jednotky může ovlivnit fungování celého systému AdBlue.
PŘÍZNAKY PORUCHY ADBLUE

Nepodceňujte poruchu systému AdBlue

Ignorování poruch systému AdBlue může vést k vážným problémům s motorem a případně k omezení jeho výkonu. U některých aut dokonce nebude možné nastartovat motor. Je také pravda, že vám hrozí pokuta za provoz vozidla s nefunkčním systémem AdBlue. Proto nepodceňujte poruchu AdBlue a vyhledejte odborný servis co nejdříve.

Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

OPRAVA SYSTÉM ADBLUE PRAHA

Jak to u nás funguje

1

TERMÍN

Objednáte se na servis

Vyplňte objednávku a počkejte, až vám zavoláme. Ve všední dny se vám ozveme do hodiny. Nebo nám zavolejte na 739 671 111.

2

PROHLÍDKA + NABÍDKA

Přivezte nám vůz do Hostivaře

Autoservis najdete v ulici Miranova 10 (Praha 10 – Hostivař) uvnitř průmyslového areálu.  Vůz důkladně prohlédneme, natočíme video
s komentářem stavu a pošleme vám nabídku.

3

OPRAVA

Dohodneme se a opravíme vůz

Zavoláme a domluvíme rozsah prací, předběžnou cenu a termín. Kdyby se v průběhu servisu vozidla objevily nějaké důležité novinky, které můžou ovlivnit čas a cenu, okamžitě vám voláme.

4

HOTOVO

Máme hotovo a vy odjíždíte

Po zdárné opravě (nebo servisu) vám vůz přistavíme u nás v servisu. Vy si pro něj přijedete a uhradíte nám fakturu.

parallax background

Proč jezdit do Performance Team

GOOGLE RECENZE

Co říkají zákazníci

 • While driving home to Romania I noticed my car had a sticky brake caliper, as one wheel was getting very hot. I called about 6 repair shops in Prague, but none had the time to help me. Found Performence Team accidentally and tried my luck. The guys were just awesome and helped me out right away. Quickly, competently, and kindly. In less than one hour I was back on the road and 1500km later I arrived safely home with no issues. Thanks again to the awesome guys at Performance Team car service! Cheers!

  Alex Strugariu Avatar Alex Strugariu
  9. 3. 2024

  Rychlost, přiměřená cena a spolehlivost - to je Performance team! Doporučuji :)

  Lenka Jerabkova Avatar Lenka Jerabkova
  12. 9. 2023

  Rozhodně doporučuji. Využil jsem služby servisu už poněkolikáte a vždy super jednání a práce.

  Tomáš Mairych Avatar Tomáš Mairych
  12. 9. 2023
 • Neskuteční profíci na BMW! Super přístup a komunikace, fér ceny a hlavně kvalita práce!

  Tomáš Krajčovič Avatar Tomáš Krajčovič
  12. 9. 2023

  V tomto autoservisu neprohloupite, maji lidove ceny a opravdu jsou profesionalove ve svem oboru. Vse opravi rychle za par korun. Ja a moji znami k nim uz jezdime dva roky a vzdy byly auta pak jak nove. Takovych autoservisu je jak safranu :) doporucuji vyzkouset….

  Martin Tichopádek Avatar Martin Tichopádek
  12. 9. 2023

  Jezdil jsem do servisu s mým 11 let starým BMW F10 525. Chlapi vždy poradili, našli podivnou závadu (např. když mi elektriku v autě zkratovala zadní pravá klika, kde byl skřípnutý kabel) a vše opravili k mé spokojenosti. Teď tam jezdím se svým 6 let starým Superbem. A jsem rád, protože vím, že je tam v dobrých rukou a nemusím. Chlapi v Performance Team mají mou plnou důvěru.

  Adam Vrána Avatar Adam Vrána
  9. 3. 2024
 • Bezchybný servis, od domluvy, přes svoz vozidla až po samotnou realizaci.

  Michal Rehout Avatar Michal Rehout
  9. 4. 2024

  Do PT. servisu jezdím už řadu let, jak se všemi firemními dodávkami tak se svými sportovními auty a vždy bylo vše v pořádku a pokud se přeci jen muselo něco reklamovat (což se může stát, třeba vadným dílem). Tak se k tomu p. Došek postavil a vše do pár dní vyřešil. Až jsem se občas sám pozastavil nad tím jak rychle byl problém vyřešen. A hlavně se do servisu vedou i velké dodávky na náklaďáky. Servis můžu jen doporučit.

  Tomáš Vrána Avatar Tomáš Vrána
  12. 3. 2023

  Naprosto skvělá zkušenost, ochotný pánové, vzali mně na hned, pomohli vyřešit závadu na místě( pochybeni jiného servisu ) a zachránili tak náš odjezd na hory,

  Kateřina Pokorná Avatar Kateřina Pokorná
  9. 3. 2024
 • Super nadstandardní přístup, dohody platí, kvalitně odvedená práce.

  Václav Janda Avatar Václav Janda
  9. 3. 2024

  Do servisu jezdím již několik let a vždy odjíždím s maximální spokojeností za rozumnou cenu. V Performance Team umí řešit vše - od výměny brzdových destiček po generální opravu motoru v BMW M5, kterou jsem zde nechával dělat.

  Daniel Maňák Avatar Daniel Maňák
  12. 6. 2023

  V tomto servisu jsem byl na výměnu předních destiček, oleje a filtrů. Výborný přístup, rychlá práce(za cca hodinu vše hotovo) a výborná cena. Příště určitě přijedu znova

  Petr Strýček Avatar Petr Strýček
  20. 5. 2024
 • Lidský a profesionální přístup. Vždy kvalitně opravený vůz. V mém případě krom plynulejšího řazení automatu, výrazně poklesla spotřeba. Doporučuji

  Dalibor Mlejnek Avatar Dalibor Mlejnek
  12. 9. 2023

  I had an issue with my car while staying in Prague and guys were just perfect. They took my car in immediately and did an awesome job. 👍

  Mitja Ličen Avatar Mitja Ličen
  27. 5. 2024

  Když už jsem byl dosti zoufalý s mou stařičkou Audi A4, byl mi doporučen tento servis, a co jsem řešil více než rok, tady nebyl s ničím problém. Postup opravy a přístup servisu na jedničku, o všem informovali, a když byla zapotřebí investice, popsali důvod a řekli cenu. Postupovalo se tak, aby nebylo měňeno nic, co není potřeba. A výsledek? Ani jsem nevěděl, že mé auto může běžet tak klidně a tiše. Díky

  Arnost Sehnalik Avatar Arnost Sehnalik
  9. 2. 2024
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

Časté dotazy a odpovědi k opravě AdBlue

Co je systém AdBlue a k čemu slouží?

Systém AdBlue je vstřikovací systém syntetické močoviny, která se vstřikuje do výfukového potrubí naftových vozidel. Pomáhá redukovat emise oxidů dusíku (NOx) a zajišťuje tak plnění emisních norem.

Jaké jsou nejčastější příznaky poruchy systému AdBlue?

1) Rozsvícená kontrolka AdBlue na palubní desce. 2) Snížení výkonu motoru. 3) Zvýšená spotřeba paliva. 4) Problémy s regenerací DPF filtru. 5) Nouzový režim motoru.

Co se stane, pokud budu ignorovat poruchu systému AdBlue?

Ignorování poruchy AdBlue může vést k vážným problémům s motorem, k jeho znečištění a v nejhorším případě k jeho trvalému poškození. Navíc hrozí pokuta za provoz vozidla s nefunkčním systémem AdBlue.

Co mám dělat, pokud se u mého vozu vyskytne porucha AdBlue?

Doporučujeme co nejdříve navštívit servis, kde vám diagnostikují a opraví poruchu systému AdBlue. Naši zkušení mechanici vám pomohou s řešením problému a zajistí, aby vaše auto fungovalo bezchybně a šetrně k životnímu prostředí.

Autoservis pro vozy všech značek

Nejoblíbenější služby autoservisu

Zařídíme, aby vám auto zůstalo déle funkční a výkonné. Díky kvalitní prevenci nebudete utrácet za servis vozu více, než je nutné.

Kromě těchto služeb děláme i další opravárenské práce na vozidlech. Zavolejte nám na 739 671 111 a poraďte se s odborným automechanikem.