Oprava systému AdBlue

Máte problémy se systémem AdBlue ve vašem voze? Rozsvítila se vám kontrolka a hlásí vám to, že nebude možný start za 1 000 km? Tohle už taky známe a pomůžeme vám.

OPRAVA SYSTÉMU ADBLUE PRAHA

Taky znáte hlášku: „Nebude možný start za 1000km.“?

Systém AdBlue je důležitou součástí moderních naftových vozidel, která pomáhá snižovat emise oxidů dusíku (NOx). Bohužel, i tento systém může časem vykazovat poruchy, které je nutné řešit. Tou nejčastější je pokles tlaku v systému, kdy někudy začne unikat močovina z nádrže na AdBlue. Jaké jsou další?

Netěsnosti– únik močoviny z nádrže, potrubí nebo vstřikovacího systému.
Poruchy čerpadla – poškození čerpadla, které zajišťuje dávkování močoviny do výfukového systému.
Zanesení senzorů – senzory monitorují hladinu močoviny a kvalitu výfukových plynů, jejich zanesení může vést k nesprávné funkci systému.
Chyby v řídicí jednotce – poškození řídicí jednotky může ovlivnit fungování celého systému AdBlue.
PŘÍZNAKY PORUCHY ADBLUE

Nepodceňujte poruchu systému AdBlue

Ignorování poruch systému AdBlue může vést k vážným problémům s motorem a případně k omezení jeho výkonu. U některých aut dokonce nebude možné nastartovat motor. Je také pravda, že vám hrozí pokuta za provoz vozidla s nefunkčním systémem AdBlue. Proto nepodceňujte poruchu AdBlue a vyhledejte odborný servis co nejdříve.

Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

OPRAVA SYSTÉM ADBLUE PRAHA

Jak to u nás funguje

1

TERMÍN

Objednáte se na servis

Vyplňte objednávku a počkejte, až vám zavoláme. Ve všední dny se vám ozveme do hodiny. Nebo nám zavolejte na 739 671 111.

2

PROHLÍDKA + NABÍDKA

Přivezte nám vůz do Hostivaře

Autoservis najdete v ulici Miranova 10 (Praha 10 – Hostivař) uvnitř průmyslového areálu.  Vůz důkladně prohlédneme, natočíme video
s komentářem stavu a pošleme vám nabídku.

3

OPRAVA

Dohodneme se a opravíme vůz

Zavoláme a domluvíme rozsah prací, předběžnou cenu a termín. Kdyby se v průběhu servisu vozidla objevily nějaké důležité novinky, které můžou ovlivnit čas a cenu, okamžitě vám voláme.

4

HOTOVO

Máme hotovo a vy odjíždíte

Po zdárné opravě (nebo servisu) vám vůz přistavíme u nás v servisu. Vy si pro něj přijedete a uhradíte nám fakturu.

parallax background

Proč jezdit do Performance Team

GOOGLE RECENZE

Co říkají zákazníci

 • So servisom som veľmi spokojná, chodím pravidelne. Oceňujem prístup a môžem len odporučiť. Ďakujem!

  Katarína Balúchová Avatar Katarína Balúchová
  12. 3. 2023

  Doporučují!!! Skvělý tým profesionálů👍👍👍

  Car Sport Servis Avatar Car Sport Servis
  12. 1. 2023

  Jsou to borci na svém místě. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪

  Franta Ciglbauer Avatar Franta Ciglbauer
  12. 1. 2023
 • Neskuteční profíci na BMW! Super přístup a komunikace, fér ceny a hlavně kvalita práce!

  Tomáš Krajčovič Avatar Tomáš Krajčovič
  12. 9. 2023

  Do performance team servisu jsem přijel poprvé. Přijel jsme na výměnu rozvodu u bmw e90 325i A mužů rict ze takhle si představují servis na úrovni. Milé příjemné vystupování a hlavně BEZ arogance. Vse mě bylo vysvětleno a nikdo ze mě nedělal s prominutím blbce. Hlavně taky při praci na autě koukají kolem sebe. Takže při předání vozu me řekli celkove co si o autě mysli. A v jakem je stavu, což jsem velice rad ocenil. Když se objevil problém který nebyl v plánu ihned me volali a nabízeli řešení toho problému. Před předáním mě auto i umyli takže pak odjizdíte s hezkým autem. Celkove mužů rict ze zde v tomto servisu jsou páni na svém miste. Jediné minus co musím vytknout bylo nedodržení původního termínu o 6 pracovních dní, za kterou se me servis hluboce omluvil. I tak ale dávám 5 hvězdiček a přiste přijedu znova Jakub Marek

  Jakub Marek Avatar Jakub Marek
  12. 8. 2023

  Rychlost, přiměřená cena a spolehlivost - to je Performance team! Doporučuji :)

  Lenka Jerabkova Avatar Lenka Jerabkova
  12. 9. 2023
 • Do PT. servisu jezdím už řadu let, jak se všemi firemními dodávkami tak se svými sportovními auty a vždy bylo vše v pořádku a pokud se přeci jen muselo něco reklamovat (což se může stát, třeba vadným dílem). Tak se k tomu p. Došek postavil a vše do pár dní vyřešil. Až jsem se občas sám pozastavil nad tím jak rychle byl problém vyřešen. A hlavně se do servisu vedou i velké dodávky na náklaďáky. Servis můžu jen doporučit.

  Tomáš Vrána Avatar Tomáš Vrána
  12. 3. 2023

  Profesionální servis doporučuji všem 👍

  Rudolf Salman Avatar Rudolf Salman
  12. 8. 2023

  🙏✨🏆

  Jan Kulič Avatar Jan Kulič
  12. 1. 2023
 • Kvalitní a rychlý autoservis :)

  Jaroslav Šebek Avatar Jaroslav Šebek
  29. 12. 2023

  Příjemný mechanik. Rád mi poradil ohledně auta.

  Vít Hanych Avatar Vít Hanych
  12. 1. 2023

  Skvělý servis

  Petr Mucha Avatar Petr Mucha
  12. 11. 2023
 • Absolutně špičkový přístup a precizně odvedená práce. Už jen od samotné telefonické komunikace máte dobrý pocit. Bylo splněno vše, co jsem si přála. Profesionální odtah, aby bylo auto po dlouholetém stání opět pojízdné, zároveň aby pěkně vypadalo (zatmavení oken) a také aby bylo uvnitř čisté, vydezinfikované. Jsem nadmíru spokojená. Tady jsou lidi skutečně na svém místě. Velmi ráda tento servis doporučím dále! :)

  Zdenča Avatar Zdenča
  12. 1. 2023

  Lidský a profesionální přístup. Vždy kvalitně opravený vůz. V mém případě krom plynulejšího řazení automatu, výrazně poklesla spotřeba. Doporučuji

  Dalibor Mlejnek Avatar Dalibor Mlejnek
  12. 9. 2023

  Po koupi Volkswagen T5 jsem hledal servis, který se věnuje tomuto typu vozidel, ale bohužel marně, tak jsem se poptal kamarádů a dostal jsem mnoho doporučení na tento servis, byl číslo jedna co se týče termínu. Auto jsem dal v daný termín do servisu a bylo mi řečeno, že oprava bude trvat cca 7 dní, po 3 dnech zvoní telefon s informací, že auto je opravené. Byl jsem mile překvapen. Při vyzvednutí vozu byl igelit na sedačce a volantu, byly mi skvěle vysvětleny opravy a co mě do budoucna čeká. Za mě TOP komunikace, rychlost opravy. Cena trošku vyšší než jsem předpokládal, nýbrž kvalita použitých dílů tomu odpovídá. DOPORUČUJI.

  Pavel Holub Avatar Pavel Holub
  12. 3. 2023
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

Časté dotazy a odpovědi k opravě AdBlue

Co je systém AdBlue a k čemu slouží?

Systém AdBlue je vstřikovací systém syntetické močoviny, která se vstřikuje do výfukového potrubí naftových vozidel. Pomáhá redukovat emise oxidů dusíku (NOx) a zajišťuje tak plnění emisních norem.

Jaké jsou nejčastější příznaky poruchy systému AdBlue?

1) Rozsvícená kontrolka AdBlue na palubní desce. 2) Snížení výkonu motoru. 3) Zvýšená spotřeba paliva. 4) Problémy s regenerací DPF filtru. 5) Nouzový režim motoru.

Co se stane, pokud budu ignorovat poruchu systému AdBlue?

Ignorování poruchy AdBlue může vést k vážným problémům s motorem, k jeho znečištění a v nejhorším případě k jeho trvalému poškození. Navíc hrozí pokuta za provoz vozidla s nefunkčním systémem AdBlue.

Co mám dělat, pokud se u mého vozu vyskytne porucha AdBlue?

Doporučujeme co nejdříve navštívit servis, kde vám diagnostikují a opraví poruchu systému AdBlue. Naši zkušení mechanici vám pomohou s řešením problému a zajistí, aby vaše auto fungovalo bezchybně a šetrně k životnímu prostředí.

Autoservis pro vozy všech značek

Nejoblíbenější služby autoservisu

Zařídíme, aby vám auto zůstalo déle funkční a výkonné. Díky kvalitní prevenci nebudete utrácet za servis vozu více, než je nutné.

Kromě těchto služeb děláme i další opravárenské práce na vozidlech. Zavolejte nám na 739 671 111 a poraďte se s odborným automechanikem.