Příprava vozu na STK

Chcete mít jistotu, že vaše auto projde technickou kontrolou (STK) napoprvé? Přijeďte do autoservisu Performance Team v Praze–Hostivaři. Připravíme váš vůz na prohlídku na stanici technické kontroly.

PŘÍPRAVA VOZU NA STK PRAHA

Připravíme váš vůz na kontrolu tak, aby prošel na STK

Náš autoservis vám nabízí komplexní přípravu na STK, která zahrnuje důkladnou kontrolu všech klíčových komponentů vašeho vozu. Běžně se stane, že ještě před návštěvou STK přijdeme na nedostatky, jako je např. nutnost výměny brzd, nebo nedostatek brzdové kapaliny. Díky tomu vám rovnou nabídneme opravu a na STK přivezete vůz v pořádku a projdete bez závad.

Světla
Zkontrolujeme funkčnost všech světel, včetně potkávacích, dálkových, mlhových, brzdových a blinkrů. Seřídíme světlomety do správné polohy.
Brzdy
Provedeme kontrolu brzdového obložení, kotoučů, destiček a brzdové kapaliny. Změříme brzdný účinek a zajistíme optimální brzdný výkon.
Podvozek
Zkontrolujeme stav tlumičů, pružin, čepů, silentbloků a dalších komponentů podvozku. Zajistíme stabilitu a komfortní jízdu.
Pneumatiky
Zkontrolujeme hloubku vzorku, stav a rozměry pneumatik. Zkontrolujeme tlak v pneumatikách a zajistíme jejich optimální vlastnosti.
Karoserie
Zkontrolujeme karoserii na případné poškození, korozi a úniky provozních kapalin. Zajistíme bezpečný a estetický vzhled vozu.
Elektrický systém vozu
Zkontrolujeme funkci baterie, alternátoru, startéru a dalších komponentů elektroinstalace. Zajistíme bezproblémový chod elektroinstalace.
Výfukový systém
Zkontrolujeme těsnost a stav výfukového potrubí, tlumiče výfuku a katalyzátoru. Zajistíme nízkou hlučnost.
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

PŘÍPRAVA NA STK PRAHA

Jak to u nás funguje

1

TERMÍN

Objednáte se na servis

Vyplňte objednávku a počkejte, až vám zavoláme. Ve všední dny se vám ozveme do hodiny. Nebo nám zavolejte na 739 671 111.

2

PROHLÍDKA + NABÍDKA

Přivezte nám vůz do Hostivaře

Autoservis najdete v ulici Miranova 10 (Praha 10 – Hostivař) uvnitř průmyslového areálu.  Vůz důkladně prohlédneme, natočíme video
s komentářem stavu a pošleme vám nabídku.

3

OPRAVA

Dohodneme se a opravíme vůz

Zavoláme a domluvíme rozsah prací, předběžnou cenu a termín. Kdyby se v průběhu servisu vozidla objevily nějaké důležité novinky, které můžou ovlivnit čas a cenu, okamžitě vám voláme.

4

HOTOVO

Máme hotovo a vy odjíždíte

Po zdárné opravě (nebo servisu) vám vůz přistavíme u nás v servisu. Vy si pro něj přijedete a uhradíte nám fakturu.

parallax background

Proč jezdit do Performance Team

GOOGLE RECENZE

Co říkají zákazníci

 • Lidský a profesionální přístup. Vždy kvalitně opravený vůz. V mém případě krom plynulejšího řazení automatu, výrazně poklesla spotřeba. Doporučuji

  Dalibor Mlejnek Avatar Dalibor Mlejnek
  12. 9. 2023

  Do servisu jezdím již několik let a vždy odjíždím s maximální spokojeností za rozumnou cenu. V Performance Team umí řešit vše - od výměny brzdových destiček po generální opravu motoru v BMW M5, kterou jsem zde nechával dělat.

  Daniel Maňák Avatar Daniel Maňák
  12. 6. 2023

  So servisom som veľmi spokojná, chodím pravidelne. Oceňujem prístup a môžem len odporučiť. Ďakujem!

  Katarína Balúchová Avatar Katarína Balúchová
  12. 3. 2023
 • Kluci mi davali dohromady BMW E93, motor a autom. prevodovku plus nejake drobnosti. Super pristup, reknou co je potreba udelat, udelaji cenovy rozpocet ktery do puntiku sedi. Komunikace super, poslou obratem fotky nebo video co se na aute delalo nebo v jakem to bylo stavu a proc se treba neco musi vymenit. Naprosto doporucuji, zapomente na originalni servisy, tam mam zkusenosti bohuzel naprosto opacne. Petr

  Petr Vachek Avatar Petr Vachek
  12. 11. 2023

  Jsou to borci na svém místě. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪

  Franta Ciglbauer Avatar Franta Ciglbauer
  12. 1. 2023

  Super, doporučuji

  Ales Jebalek Avatar Ales Jebalek
  12. 1. 2022
 • Po koupi Volkswagen T5 jsem hledal servis, který se věnuje tomuto typu vozidel, ale bohužel marně, tak jsem se poptal kamarádů a dostal jsem mnoho doporučení na tento servis, byl číslo jedna co se týče termínu. Auto jsem dal v daný termín do servisu a bylo mi řečeno, že oprava bude trvat cca 7 dní, po 3 dnech zvoní telefon s informací, že auto je opravené. Byl jsem mile překvapen. Při vyzvednutí vozu byl igelit na sedačce a volantu, byly mi skvěle vysvětleny opravy a co mě do budoucna čeká. Za mě TOP komunikace, rychlost opravy. Cena trošku vyšší než jsem předpokládal, nýbrž kvalita použitých dílů tomu odpovídá. DOPORUČUJI.

  Pavel Holub Avatar Pavel Holub
  12. 3. 2023

  Rychlost, přiměřená cena a spolehlivost - to je Performance team! Doporučuji :)

  Lenka Jerabkova Avatar Lenka Jerabkova
  12. 9. 2023

  Absolutně špičkový přístup a precizně odvedená práce. Už jen od samotné telefonické komunikace máte dobrý pocit. Bylo splněno vše, co jsem si přála. Profesionální odtah, aby bylo auto po dlouholetém stání opět pojízdné, zároveň aby pěkně vypadalo (zatmavení oken) a také aby bylo uvnitř čisté, vydezinfikované. Jsem nadmíru spokojená. Tady jsou lidi skutečně na svém místě. Velmi ráda tento servis doporučím dále! :)

  Zdenča Avatar Zdenča
  12. 1. 2023
 • Rychle, kvalitně, za dobrou cenu.DOPORUČUJI

  Michal Rubín Avatar Michal Rubín
  12. 4. 2023

  🙏✨🏆

  Jan Kulič Avatar Jan Kulič
  12. 1. 2023

  Neskuteční profíci na BMW! Super přístup a komunikace, fér ceny a hlavně kvalita práce!

  Tomáš Krajčovič Avatar Tomáš Krajčovič
  12. 9. 2023
 • Doporučují!!! Skvělý tým profesionálů👍👍👍

  Car Sport Servis Avatar Car Sport Servis
  12. 1. 2023

  Kvalitní a rychlý autoservis :)

  Jaroslav Šebek Avatar Jaroslav Šebek
  29. 12. 2023

  Do performance team servisu jsem přijel poprvé. Přijel jsme na výměnu rozvodu u bmw e90 325i A mužů rict ze takhle si představují servis na úrovni. Milé příjemné vystupování a hlavně BEZ arogance. Vse mě bylo vysvětleno a nikdo ze mě nedělal s prominutím blbce. Hlavně taky při praci na autě koukají kolem sebe. Takže při předání vozu me řekli celkove co si o autě mysli. A v jakem je stavu, což jsem velice rad ocenil. Když se objevil problém který nebyl v plánu ihned me volali a nabízeli řešení toho problému. Před předáním mě auto i umyli takže pak odjizdíte s hezkým autem. Celkove mužů rict ze zde v tomto servisu jsou páni na svém miste. Jediné minus co musím vytknout bylo nedodržení původního termínu o 6 pracovních dní, za kterou se me servis hluboce omluvil. I tak ale dávám 5 hvězdiček a přiste přijedu znova Jakub Marek

  Jakub Marek Avatar Jakub Marek
  12. 8. 2023
Autoservis PERFORMANCE TEAM Praha

Objednejte se do servisu

Nebo nám zavolejte:

739 671 111

Časté dotazy a odpovědi k přípravě na STK

Co se stane, když mé auto neprojde STK?

Pokud vaše auto neprojde STK, obdržíte protokol s výčtem závad, které je nutné odstranit. Poté budete mít 30 dní na opravu závad a opakované prověření na STK. Pokud závady neodstraníte včas, hrozí vám pokuta. A navíc od roku 2024 vám hrozí i trestné body.

Kolik stojí příprava na STK?

Cena přípravy na STK v našem autoservisu je od 1 500 Kč. Umíme vám samozřejmě zajistit i celý proces vyřízení STK, který vyjde na cenu od 4 000 Kč.

Jak dlouho trvá příprava na STK?

Doba přípravy na STK se liší v závislosti na typu a stáří vozu a rozsahu kontroly a vytíženosti našeho servisu. V průměru trvá příprava na STK 1-2 hodiny. Pokud za vás budeme vyřizovat kompletní prohlídku na stanici technické kontroly, bude v ideálních podmínkách vše hotovo za 1 den. Ale to záleží... Když bude potřeba také závady opravit, bude celý proces samozřejmě delší. Přijeďte k nám do servisu v Praze – Hostivaři a domluvíme se.

Můžu si auto na STK připravit sám?

Ano. Auto na STK si můžete připravit sami. Je však důležité, abyste věděli, co všechno se kontroluje a jak správně provést kontrolu jednotlivých komponentů. Pokud si nejste jisti, je vhodné svěřit přípravu na STK odbornému servisu.

Autoservis pro vozy všech značek

Nejoblíbenější služby autoservisu

Zařídíme, aby vám auto zůstalo déle funkční a výkonné. Díky kvalitní prevenci nebudete utrácet za servis vozu více, než je nutné.

Kromě těchto služeb děláme i další opravárenské práce na vozidlech. Zavolejte nám na 739 671 111 a poraďte se s odborným automechanikem.